Rezultatele cautarii tale

Servicii de consultanță imobiliară personalizată, în Brașov și București.

Reprezentare exclusivă

Ai 24 din 24h un consultant imobiliar Regency alături. Găsim proprietatea dorită în timp util și negociem pentru tine.

Detalii >

Vinde / cumpără o proprietate

Oferim suport complet pentru orice tip de tranzacție și proprietate conform nevoilor tale. Află rolul unui consultant Regency în tranzacție.

Detalii >

Consultanță pentru dezvoltatori imobiliari

Servicii complete de marketing si branding imobiliar, vânzari, promovare și reprezentare imobiliară.

Detalii >

Oferte selectate de Regency

Brasov

Brasov
0 oferte

Bucuresti

Bucuresti
0 oferte

Profesioniștii Regency

Vacaru Alexandru Brasov

0723 072.812
alexandru.vacaru@kw.ro

Vacaru Ramona Brasov

Consultant Imobiliar
0268 421.398
0727.701.202
ramona@regency-imobiliare.ro

Decu Marius Brasov

decu.marius@yahoo.com

Ciprian Ciuciur Brasov

Consultant Imobiliar
0268 421.398
0741 384.034
ciprian@regency-imobiliare.ro

Constantin Hofner Bucuresti

Consultant Imobiliar
+40.742 850.077
costel@regency-imobiliare.ro

Rodica Samoila Bucuresti

Consultant Imobiliar
+40 741 254.459
rodica@regency-imobiliare.ro

Mihai Duta Bucuresti

Consultant Imobiliar
+40 784.289.555
mihai@regency-imobiliare.ro
agent-images

Gabriel Bucuresti

agent imobiliar
0787 276.032
office@regency-imobiliare.ro
facebook.com/gabriel.iliescu

Sorina Popescu Bucuresti

Consultant Imobiliar/Managing Partner
+40.731.444.888
sorina@regency-imobiliare.ro
facebook.com/sorina.popescu

Alexandru Vacaru Brasov

Consultant Imobiliar/Managing Partner
+40.268.421.398
+40.723.072.812
alex@regency-imobiliare.ro
facebook.com/alex.vacaru
Fii parte din echipa Regency!
Căutăm constant tineri care au voința să aducă un alt tonus pe o piață dominată de improvizație. Și profesioniști care doresc să treacă la „the next level” în imobiliare.
APLICĂ