Rezultatele cautarii tale

Profesionistii Regency

Niciun serviciu de calitate nu poate fi furnizat fara aportul unor oameni de calitate. Echipa Regency Imobiliare s-a format in timp pe bazele unui obiectiv comun: intelegerea in detaliu a nevoilor clientilor si indeplinirea prompta a acestor nevoi.

Iar acest lucru nu poate fi infaptuit decat printr-o apropiere sincera fata de clienti. De cele mai multe ori clientii Regency sunt si prietenii nostri. O sa ne vedeti impreuna pe Facebook, la gratar, la sediul nostru, la o petrecere de Craciun sau o aniversare.

Experienta in imobiliare + Profesionalism + …cea mai buna cafea

Echipa Regency este rezultatul imbinarii experientei pe piata imobiliara din judetul Brasov cu entuziasmul unor profesionalisti in vanzari si comunicare.
In spatele echipei de consultati Imobiliari Regency se afla un grup de oameni dedicati care administreaza activitatile zilnice ale companiei, comunicare online si offline, precum si proiectele Imobiliare ce necesita management permanent.

Fii parte din echipa Regency
Căutăm constant tineri care au voința să aducă un alt tonus pe o piață dominată de improvizație. Și profesioniști care doresc să treacă la „the next level” în imobiliare.
Detalii

    Bortisca Costi Brasov

    0772638324
    costibortisca@yahoo.com

    Alexandru Vacaru Brasov

    Consultant Imobiliar/Managing Partner
    +40.268.421.398
    +40.723.072.812
    alex@regency-imobiliare.ro
    facebook.com/alex.vacaru

    Sorina Popescu Bucuresti

    Consultant Imobiliar/Managing Partner
    +40.731.444.888
    sorina@regency-imobiliare.ro
    facebook.com/sorina.popescu

    Cezar Cavaleru Brasov

    Consultant Imobiliar
    +40.268.421.398
    +40.754.869.836
    cezar@regency-imobiliare.ro

    Ana Maria Caldarar Brasov

    Consultant Imobiliar
    0755 224.039
    anamaria@regency-imobiliare.ro

    Ciprian Ciuciur Brasov

    Consultant Imobiliar
    0268 421.398
    0741 384.034
    ciprian@regency-imobiliare.ro

    Bogdan Gurita Brasov

    Consultant Imobiliar
    +40.268.421.398
    +40.775.194.955
    bogdan@regency-imobiliare.ro

    Mihai Duta Bucuresti

    Consultant Imobiliar
    +40 784.289.555
    mihai@regency-imobiliare.ro

    Rodica Samoila Bucuresti

    Consultant Imobiliar
    +40 741 254.459
    rodica@regency-imobiliare.ro

    Constantin Hofner Bucuresti

    Consultant Imobiliar
    +40.742 850.077
    costel@regency-imobiliare.ro

    Vacaru Ramona Brasov

    0722300555
    ramona@regency-imobiliare.ro

    Munteanu Marius Brasov

    0769606509
    marius.munteanu@regency-imobiliare.ro

    Decu Marius Brasov

    decu.marius@yahoo.com

    Tepes Daniel Brasov

    0733863492
    danytepes@yahoo.com
    agent-images

    Ciprian B Brasov

    Consultant Imobiliar
    0730535000
    ciprian.b@regency-imobiliare.ro
    agent-images

    Gabriel Bucuresti

    agent imobiliar
    0787 276.032
    office@regency-imobiliare.ro
    facebook.com/gabriel.iliescu